Zaloguj się
2017-07-04

Koła buksowały w gęstym błocie. Brązowa maź oblepiała łańcuch i blokowała tylne zębatki. Od zimnego deszczu drętwiały palce zaciśnięte na manetkach podczas długich zjazdów. To był cudowny maraton.

2017-07-02

Ze względu na prośbę gminy Nowy Targ, zmieniona została godzina startu dystansów Pro i 1/2 Pro. Oba dystanse wyruszą do walki z Turbaczem o 11.00.

2017-06-30

Przed nami poważne górskie wyzwanie: w najbliższy weekend staniemy oko w oko z Królem Gorców: Turbaczem (1310 m n.p.m.). Zdobędziemy go aż dwukrotnie. Podczas sobotniej 12-kilometrowej czasówki oraz w niedzielnym maratonie MTB. Zapraszamy do gminy Nowy Targ.

2017-06-27

W najbliższą sobotę w ramach Gorce Champion MTB odbędzie się w Waksmundzie (gmina Nowy Targ) czasówka na Turbacz. To 12-kilometrowa trasa, będąca niemal w całości stromą wspinaczką na ten majestatyczny szczyt (1310 m n.p.m.). Chcecie wystartować tylko w tej części naszej dwudniowej imprezy? Nie ma problemu. Koszt za udział w czasówce to 40 zł.

Czekamy na Was w Biurze Zawodów w Waksmundzie, obok Szkoły Podstawowej.

2017-06-27

Znakomita informacja dla mieszkańców gminy Nowy Targ oraz mieszkańców Małopolski, planujących start w Gorce Champion MTB. Mamy dla Was rabat na wpisowe: za udział w naszym maratonie zapłacicie tylko połowę obowiązującej stawki. Wielkie ściganie za małą cenę: to się opłaca.

2017-06-22

Podczas Gorce Champion MTB, maratonu odbywającego się 2 lipca w Łopuszna w gminie Nowy Targ zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Klasyfikacja Mistrzostw będzie przeprowadzona na dystansach ½ Pro i Pro w kategorii Open z podziałem na płeć. Dekoracja Otwartych Mistrzostw Małopolski odbędzie się ww. kategorii do trzeciego miejsca.

2017-06-22

Podczas Gorce Champion MTB będziemy szczególnie przyglądać się startującym kolarzom z gminy Nowy Targ. A to dlatego, że specjalnie dla nich zostanie zorganizowana osobna klasyfikacja w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro, Pro, oczywiście z podziałem na płeć. Co trzeba zrobić, aby w niej wystartować?

2017-06-22

Dobra wiadomość dla młodych kolarzy do lat 13 z gminy Nowy Targ: start na dystansie Hobby w ramach Gorce Champion MTB jest dla Was darmowy. Jedyna opłata to kaucja 20 zł za numer startowy. Do zobaczenia 2 lipca na starcie w Łopusznej.

2017-06-22

Najmłodsi kolarze także będą mogli ścigać się w gminie Nowy Targ, gdzie odbędzie się Gorce Champion MTB. Sportowców do lat 6 zapraszamy do udziału w wyścigu MiniMini+. Start 2 lipca o godzinie 12.00 w Łopusznej. Czekać będzie bezpieczna trasa o długości 300-400 metrów oraz upominki dla wszystkich zawodników.

2017-06-20

Dzięki współpracy z redakcją BikeWorld, nasze trasy MTB na Turbacz zostały opisane właśnie w tym portalu. Przeczytać o nich możecie tutaj, a przejechać je możecie już wkrótce, w ramach Gorce Champion MTB - Otwarte Mistrzostwa Małopolski.

2017-06-16

Gorce Champion MTB coraz bliżej. Czeka nas ściganie w pięknych, ale wymagających Gorcach, gdzie rządzi Turbacz (1310 m n.p.m.). Cezary Zamana objeżdża trasę, aby dopiąć ją na ostatni guzik. A co czeka go na szczycie? Zobaczcie sami!

2017-06-13

Treningi przed Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Polski są w najintensywniejszej fazie. Maraton przecież już za chwilę. W krótkich chwilach odpoczynku, by jeszcze lepiej się zmotywować, przywołujemy wspomnienia z zeszłorocznej imprezy.

2017-06-08

Gorce Champion MTB coraz bliżej. To dwudniowe (1-2 lipca) ściganie się w pięknych, ale wymagających Gorcach, gdzie rządzi Turbacz (1310 m n.p.m.), szczyt zaliczany do Korony Gór Polski. Zobaczcie, jak w zeszłym sezonie śmiałkowie radzili sobie z wjazdem na króla Gorców.

2017-06-02

Maraton Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Małopolski to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, jakie w tym roku przygotował dla Was Cezary Zamana. Wystarczy rzut oka na profile tras, by się o tym przekonać. Dzięki współpracy z Krzysztofem Łapsą, kolarzem amatorem MTB i przedstawicielem Urzędu Gminy Nowy Targ, przeżyjcie prawdziwą przygodę w Gorcach. Zapoznajcie się z opisami tras.

2017-06-01

Zdobycie najwyższego szczytu Gorców to danie główne organizowanych przez nas Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Ale równie wiele dzieje się pod samym Turbaczem. W gminie Nowy Targ znajduje się kilka zabytków, które zdecydowanie warto odwiedzić.

2017-05-31

Zbliżający się maraton MTB w gminie Nowy Targ to szansa na zdobycie najwyższego szczytu Gorców, Turbacza. To także rzadka okazja, by stanąć oko w oko z naprawdę dziką przyrodą. Wjechanie na wierzchołek tej majestatycznej góry zapewni każdemu satysfakcję. Dziką satysfakcję.

2017-05-24

Tego rowerowego wojownika przedstawiać Wam nie trzeba. To Mariusz Kowalski, świetnie znany Wam z wyścigów Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W zeszłym roku startował też w naszych specjalnych maratonach: Gwieździe Południa i Turbacz Time Trial. Dziś zdradza nam, jak wspomina te wydarzenia i czy w tym roku również zmierzy się z Turbaczem oraz szczytami wokół Babiej Góry.

2017-05-18

Tak wygląda plakat, którym chcemy zaprosić Was do gminy Nowy Targ na Otwarte Mistrzostwa Małopolski. A wraz z nami cały szereg partnerów medialnych, którym dziękujemy za włączenie się do współpracy. Ścigamy się 1 i 2 lipca - najpierw czasówka w Waksmundzie, później wyścig w Łopusznej.

2017-05-17

Podrzucamy Wam kilka naprawdę mocnych argumentów, które przemawiają za tym, aby 1 i 2 lipca zameldować się pod Turbaczem i wziąć udział w Gorce Champion MTB. Gotowi? No to jedziemy.

2017-05-15

Gorce Champion MTB coraz bliżej. Podgrzewamy atmosferę i publikujemy naszą rozmowę z Urszulą Luboińską. To doświadczona zawodniczka, która niejedną górę zdobyła. I to za każdym razem w świetnym stylu. Jeździła też z nami w ubiegłorocznym maratonie pod Turbaczem. Jak wspomina tamte dni?

2017-03-30

Mierzy 1 310 metrów. Jest królem Gorców. Ale dzięki nowemu wyścigowi Cezarego Zamany będziesz mógł go zdetronizować. Wystartuj w Gorce Champion MTB, pokonaj rozpędzonych rywali i zdobądź Turbacz, a także tytuł Mistrza Małopolski MTB.

2017-03-23

Już za moment wystartuje letni sezon 2017. Cisowianka Mazovia MTB Marathon, to sportowa rywalizacja na wielu polach. A więc przed Wami 14 edycji w całej Polsce. W tym roku dla Was:

1
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple