Zaloguj się
7 powodów, by wystartować w Gorce Champion MTB

Podrzucamy Wam kilka naprawdę mocnych argumentów, które przemawiają za tym, aby 1 i 2 lipca zameldować się pod Turbaczem i wziąć udział w Gorce Champion MTB. Gotowi? No to jedziemy.

#1 Turbacz

Najważniejszy, bo największy powód. 1310 m n.p.m. To on będzie Twoim głównym rywalem, dostarczy Ci najwięcej bólu i kłopotów. Ale z chwilą, gdy wjedziesz na szczyt Króla Gorców, poczujesz nieziemską satysfakcję. Nasz maraton daje Ci możliwość zdobycia Turbacza najbardziej emocjonującymi ścieżkami.

#2 Autopromocja i potencjalny kontrakt reklamowy

Gorce Champion MTB to Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Jeśli zajmiesz dobre miejsce i pokażesz się z walecznej strony, wypracujesz sobie dobrą markę. Zyskasz mocny dowód na to, jak mocnym zawodnikiem jesteś. I że warto z Tobą współpracować. Dodatkowo, wyścig posiada wielu medialnych patronów. Wykręć wynik, a Twoje nazwisko pojawi się w niejednym miejscu.

#3 Trasy

Cezary Zamana zasłynął nie tylko jako wybitny kolarz, zwycięzca Tour de Pologne i mistrz Polski. Uznanie zyskał także jako organizator maratonów MTB, które wyróżniają się świetnie przygotowanymi trasami. Nad każdą z nich osobiście czuwa sam Cezary Zamana, doglądając najdrobniejszego szczegółu. Tak też będzie podczas Gorce Champion MTB. Pokochasz czekające na Ciebie w Gorcach trasy, bez względu na to, czy pojedziesz na dystansie Pro czy ½ Pro.

#4 Liczby

Te mówią same za siebie:

  • 1 szczyt do pokonania: Turbacz
  • 2 dni ścigania się
  • 5 kilometrów trasy dla najmłodszych rowerzystów
  • 12 kilometrów jazdy na czas
  • 14 kilometrów podjazdu z Obidowej na szczyt Turbacza
  • 47 kilometrów trasy w wariancie ½ Pro
  • 68 kilometrów trasy w wariancie Pro
  • 1310 metrów n.p.m. – wierzchołek Turbacza
  • 2000 metrów przewyższenia na dystansie Pro

#5 Wakacyjny wypoczynek

Gorce Champion MTB startuje na początku lipca. To doskonały pretekst, aby te pierwsze dwa wakacyjne dni spędzić właśnie na rowerze, robiąc to, co kochasz najbardziej. Rozpocznij wypoczynek od mocnego akcentu, a jest duża szansa, że na tej adrenalinie dojedziesz aż do końcówki sierpnia. Nie wierzysz? Spróbuj.

#6 Gorce oraz gmina Nowy Targ

To cudowny zakątek nie tylko Małopolski, ale i całego naszego kraju. Oprócz urokliwych lasów, czekają tu na Ciebie Lorencowe Skałki w Pieninach Spiskich, Cisowa Skała, malowniczy rezerwat „Przełom Białki” w Nowej Białej, olśniewające widoki na panoramę Tatr oraz rezerwat przyrody „Skałka Rogoźnicka”, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Geologicznego UNESCO. Przekonaj się, ile ma Ci do zaoferowania gmina Nowy Targ.

#7 Atrakcje dla każdego

Pomyśleliśmy o Twoich bliskich i znajomych. Możesz ich spokojnie zabrać pod Turbacz, z pewnością nie będą się nudzić. Na najmłodszych rowerzystów czeka rowerowa pętla o długości 5 kilometrów, a starsi, którzy na rowerze jeżdżą rekreacyjnie, wybiorą się na wycieczkę trasą niezaprzeczalnej urody. Przejadą 25 kilometrów szlakiem Fit, z gminy Nowy Targ w kierunku jeziora Czorsztyn, by wrócić nad rwącym Dunajcem.

2017-05-17 POWRÓT

 

Z kamerą na zboczach Turbacza
Rekordowe osiągi górali!
Wysoka góra, to wysoka pula nagród
Relacja z konferencji prasowej pod Turbaczem
Media nagłaśniają czasówkę na Turbacz
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas