Rating:
98.6%
98.6%
Starty: 0/0/7
Rating:
95.1%
95.1%
Starty: 0/132/135
Rating:
94.7%
94.7%
Starty: 1/81/114
Rating:
94.1%
94.1%
Starty: 0/44/60
Rating:
94%
94%
Starty: 2/61/87
Rating:
93.8%
93.8%
Starty: 3/102/296
Rating:
91.5%
91.5%
Starty: 0/11/18
Rating:
91.2%
91.2%
Starty: 5/37/118
Rating:
90%
90%
Starty: 0/13/14
Rating:
89.6%
89.6%
Starty: 0/9/9
Rating:
89.5%
89.5%
Starty: 0/52/67
Rating:
88.5%
88.5%
Starty: 0/61/114
Rating:
88.3%
88.3%
Starty: 0/14/17
Rating:
88%
88%
Starty: 0/15/18
Rating:
86.7%
86.7%
Starty: 0/29/29
Rating:
86.5%
86.5%
Starty: 0/17/18
Rating:
85.5%
85.5%
Starty: 1/32/45
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/88/101
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 0/45/52
Rating:
84.6%
84.6%
Starty: 0/139/147
Rating:
83.2%
83.2%
Starty: 0/7/7
Rating:
82.7%
82.7%
Starty: 0/37/40
Rating:
82.3%
82.3%
Starty: 0/13/13
Rating:
80.1%
80.1%
Starty: 0/49/89
Rating:
78.5%
78.5%
Starty: 0/11/12
Rating:
76.5%
76.5%
Starty: 0/109/149
Rating:
76.2%
76.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
75.9%
75.9%
Starty: 0/17/19
Rating:
75%
75%
Starty: 0/36/36
Rating:
72.8%
72.8%
Starty: 0/10/10
Rating:
69.9%
69.9%
Starty: 0/14/15
Rating:
69%
69%
Starty: 0/28/35
Rating:
65.2%
65.2%
Starty: 0/3/3
Rating:
64%
64%
Starty: 0/117/134
Rating:
63.8%
63.8%
Starty: 0/10/10
Rating:
60.2%
60.2%
Starty: 1/90/104
Starty: 0/8/9
Starty: 0/8/8
Starty: 0/11/11
Starty: 0/30/31
Starty: 0/7/7
Starty: 0/19/19
Starty: 0/25/39
Starty: 0/1/1
Starty: 0/7/7
Starty: 0/0/0
Starty: 0/14/18
Starty: 0/2/2
Starty: 0/7/7
Starty: 0/3/3
Starty: 0/8/10
Razem: 51

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Spadek o 1 pozycję.

Drużyna zdobyła 2236.54 punktów na tym maratonie. Punktowali: Adam Płoski (M:500.00), Arkadiusz Wyszkowski (M:470.35), Rafał Kłos (M:409.45), Anna Krętkowska (F:300.00), Zdzisław Górski (M:284.89), Zbigniew Bober (F:271.85).

Team jest teraz na 10 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-07-02 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 9 zawodników, łącznie pokonując 382 km w czasie 13:01:46.

½Pro (68 km) jechali: Adam Płoski (czas 01:37:18, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Arkadiusz Wyszkowski (czas 01:43:26, śr. 0.0 km/h, 470.35 pkt), Rafał Kłos (czas 01:58:49, śr. 0.0 km/h, 409.45 pkt), Zdzisław Górski (czas 03:15:50, śr. 0.0 km/h, 284.89 pkt).

Fit (22 km) jechali: Anna Krętkowska (czas 01:04:08, śr. 20.6 km/h, 300.00 pkt), Zbigniew Bober (czas 00:52:45, śr. 25.0 km/h, 271.85 pkt), Renata Sarnowska (czas 01:02:18, śr. 21.2 km/h, 259.71 pkt), Ireneusz Krajza (czas 01:04:33, śr. 20.4 km/h, 244.38 pkt), Dariusz Matla (czas 01:07:45, śr. 19.5 km/h, 213.06 pkt).

2019-07-02 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 25 zawodników, łącznie pokonując 1086 km w czasie 19:01:34.

Pro (42 km) jechali: Grzegorz Ostrowski (czas 02:49:40, śr. 0.0 km/h, 580.37 pkt), Krzysztof Majkowski (czas 02:38:37, śr. 0.0 km/h, 559.97 pkt), Marcin Lange (czas 02:38:38, śr. 0.0 km/h, 548.94 pkt), Sławomir Sokolnicki (czas 03:01:34, śr. 0.0 km/h, 542.34 pkt), Paweł Pomaski (czas 02:41:14, śr. 0.0 km/h, 540.27 pkt).

½Pro (68 km) jechali: Anna Ostrowska (czas 01:52:55, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Adam Płoski (czas 01:36:40, śr. 0.0 km/h, 498.53 pkt), Paweł Słupek (czas 01:39:21, śr. 0.0 km/h, 495.89 pkt), Martin Fedor (czas 01:41:44, śr. 0.0 km/h, 484.27 pkt), Arkadiusz Wyszkowski (czas 01:41:43, śr. 0.0 km/h, 473.78 pkt), Kamil Piotrowicz (czas 01:45:53, śr. 0.0 km/h, 455.14 pkt), Mateusz Siess (czas 01:52:15, śr. 0.0 km/h, 429.32 pkt), Rafał Kłos (czas 01:58:48, śr. 0.0 km/h, 405.65 pkt), Zdzisław Górski (czas 02:49:15, śr. 0.0 km/h, 322.40 pkt).

Fit (24 km) jechali: Anna Krętkowska (czas 01:21:32, śr. 17.7 km/h, 300.00 pkt), Radosław Kamiński (czas 00:58:47, śr. 24.5 km/h, 288.69 pkt), Zbigniew Bober (czas 01:02:38, śr. 23.0 km/h, 288.50 pkt), Renata Sarnowska (czas 01:18:03, śr. 18.4 km/h, 283.02 pkt), Łukasz Pszczółkowski (czas 00:59:05, śr. 24.4 km/h, 279.35 pkt), Piotr Kraśniewski (czas 01:01:11, śr. 23.5 km/h, 269.76 pkt), Łukasz Szczurowski (czas 01:03:35, śr. 22.6 km/h, 259.58 pkt), Ireneusz Krajza (czas 01:13:16, śr. 19.7 km/h, 254.21 pkt), Igor Petryczko (czas 01:10:03, śr. 20.6 km/h, 242.26 pkt), Michał Żochowski (czas 01:12:14, śr. 19.9 km/h, 228.50 pkt), Dariusz Matla (czas 01:26:18, śr. 16.7 km/h, 203.94 pkt).

2019-06-18 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3183.70 punktów na tym maratonie. Punktowali: Grzegorz Ostrowski (G:580.37), Krzysztof Majkowski (G:559.97), Marcin Lange (G:548.94), Anna Ostrowska (M:500.00), Adam Płoski (M:498.53), Paweł Słupek (M:495.89).

Team jest teraz na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-06-18 Przeczytaj
Losowe zdjęcia z galerii zawodników