Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Gorce Champion MTB 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 319 0 Adamczak Jarosław POZNAŃ Komorniki MTB Team
6 298 0 Adamiak Sylwia Team PKO Bank Polski
6 293 0 Andrzejewski Piotr KOMORNIKI
6 297 0 Antochowski Jan Ostróda
6 321 0 Bajon Kamil Łódź Łódź Kocha Sport
6 298 0 Bartnik Michał Kraśnik
6 298 0 Bartnik Wiktor Kraśnik
6 303 0 Bertowski Mirosław Warszawa PATNET TEAM
6 316 0 Bijak Anna Kraśnik
6 314 0 Binkowski Jarosław Warszawa Exorigo-Upos
6 292 0 Bonisławska Krystyna WARSZAWA
6 289 0 Borawski Radosław Różnowo
6 311 0 Brykowska Joanna Deutsche Bank Bike Team
6 308 0 Brzozowicz Grzegorz Chotomów Wieliszew Heron Team
6 308 0 Burak Paweł Płock
6 322 0 Burski Andrzej Warszawa Crazy Racing Team
6 305 0 Cackowski Robert Żabieniec
6 289 0 Chwil Mirosław GTCGARAGE
6 320 0 Ciechan Michał
6 286 0 Cioch Adam Warszawa
6 281 0 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team
6 277 0 Czerwionka Radosław Wejherowo
6 277 0 Czopek Jarosław Ełk
6 316 0 Czubak-Jary Asia Łódź Dell Team
6 306 0 Dajek Janusz Gdańsk FLASH TEAM
6 292 1411 Dąbrowski Piotr Łódź GHOST RIDERS
6 318 0 Dębiec Miłosz JANÓW LUBELSKI
6 318 0 Dębiec Rafał JANÓW LUBELSKI
6 286 0 Dobrzański Karol Łoziska
6 322 0 Dworski Adrian warszawa
6 306 0 Dzideczek Tomasz Józefów
6 314 0 Edyk Anna Tomaszów Mazowiecki
6 297 0 Furmańczyk Agnieszka Koluszki
6 298 0 Gajowiak Elżbieta
6 284 0 Gajowiak Klaudia
6 311 0 Głowacki Krzysztof Inowrocław Inowrocław
6 301 0 Gorczycki Piotr CZARNOWO Continental
6 312 0 Górnik Mirosław Kozłowo
6 287 168 Górski Zdzisław Ciechanów T4B team
6 295 0 Grudzińska Sylwia Otwock STANWEX II TEAM
6 300 0 Grzybowski Maciej Olsztyn
6 301 1574 Guga Radosław
6 322 0 Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski
6 297 0 Guziński Jarosław Piotrków Trybunalski
6 276 0 Janicki Adrian KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
6 308 0 Jankowski Damian Mława TEMPO MŁAWA
6 318 0 Jankowski Michał Sieradz
6 308 0 Jankowski Piotr Mława TEMPO MŁAWA
6 316 0 Jary Justyna Łódź Dell Team
6 307 0 Jaworski Marek Konstancin Autobus z napisem `Koniec`
6 294 0 Jeżak Jacek Lublin WIM Extreme MTB Team
6 319 0 Jędrzejewski Stanisław Piaseczno
6 282 0 Kaczyński Marcin
6 320 0 Karlińska Patrycja WARSZAWA Alltop STAG Team
6 305 0 Karpiński Łukasz
6 298 0 Kasprzyszak Piotr Józefów HPE-ESKOM
6 299 0 Kaszewska Wiktoria Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
6 283 0 Kimber RadosŁaw Ciechanów
6 279 0 Klimaszewska Alicja Turowo
6 296 0 Klinger Dominika
6 301 0 Kloch Andrzej józefów
6 321 0 Koprek Tomasz Łódź
6 314 0 Kowalczuk Wojciech Białystok
6 289 0 Kowalik Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team
6 301 0 Kowalski Edmund
6 298 0 Koźliński Artur Warszawa
6 310 0 Krysztofczyk Piotr Łódź
6 294 0 Książek Marzena Inowrocław
6 303 0 Kucewicz Małgorzata Maria Orneta
6 298 0 Kurowski Marek Warszawa PATNET TEAM
6 301 0 Kurp Jan Warszawa
6 300 0 Lehmann Jacek Pruszków The LeMans Team
6 294 0 Lenarska-Praljak Agata Warszawa
6 306 0 Leszczyński Krzysztof Warszawa DWOT
6 316 0 Lipieta Jakub
6 321 0 Lipowski Konrad MŁAWA
6 314 0 Luchowski Bartłomiej KRAKÓW
6 288 0 Łomżyński Adam Warszawa
6 304 0 Łysiak Artur JANÓW LUBELSKI
6 316 0 Machula Mariusz Legionowo
6 295 0 Maciejewski Wiktor Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team
6 279 113 Malec Agnieszka Warszawa
6 316 0 Małaśnicki Jacek
6 282 0 Marczak Daria Warszawa DSV TEAM
6 306 0 Markiewicz Łukasz Olsztyn
6 322 0 Matraszek Patrycja Chotomów Wieliszew Heron Team
6 313 0 Milczarczyk Tomasz OPOCZNO
6 290 0 Mościcka Izabela Warszawa Alumex MTB Team
6 301 0 Mrówczyński Krzysztof Brodnica
6 285 0 Mudlaff Kamil Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
6 291 0 Nawrocka Joanna bydgoszcz VauPe
6 300 0 Nessel Maria Toruń
6 312 0 Nesterowicz Małgorzata Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
6 311 733 Ochrymczuk Anna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
6 295 0 Okuljar Aleksandra Warszawa Alumex MTB Team
6 317 0 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
6 322 0 Orzechowski Paweł Otwock
6 306 0 Osenkowski Adam Toruń MEGALIA Toruń
6 307 0 Oszkiel Paweł Seroki-Parcela
6 304 0 Paderecki Maciej ŚWIDNIK GTCGARAGE
6 287 0 Pakosz Janusz Warszawa
6 300 0 Paluch Józef Biłgoraj
6 315 0 Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team
6 309 0 Pawlicki Wojciech PIASECZNO WMR Team
6 306 0 Pawłowski Amadeusz Zbędowice
6 282 0 Pawłów-Pyrka Katarzyna Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
6 313 0 Pazdan Piotr ZĄBKI Team PKO Bank Polski
6 286 0 Piasecki Maciej Warszawa IGT MTB TEAM
6 308 0 Piech Szymon Nałęczów
6 321 0 Pietrzak Szymon Zielona Góra
6 280 0 Pitner Łukasz ŁÓDŹ
6 304 0 Piwowarski Tomasz EEH BIKE TEAM
6 301 0 Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team
6 312 0 Pluciński Piotr ZĄBKI
6 317 999 Radzimska Joanna Warszawa Bar Janusz MTB Team
6 319 0 Raźniewski Karol Warszawa NW MTB
6 318 0 Rembowski Tomasz Ciechanów
6 317 0 Remiszewski Marek Pisz Olikom Team
6 308 0 RoguŚ Natalia RASZYN
6 281 0 Rydzewski Tomasz Luzna Guma Racing Team
6 307 0 Samonek Dominik LUBLIN
6 311 0 Sarnowski Michał Warszawa The LeMans Team
6 320 0 Sawicki Artur Olsztyn - Bartąg
6 319 0 Seliga Przemek Warszawa
6 285 0 Siegieńczuk Medart ZAMOŚC
6 298 0 Skubik Sylwester JANÓW LUBELSKI
6 316 0 Slaby Jerzy Warszawa
6 310 0 Snowacki Przemyslaw Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz
6 283 0 Sobczak Karolina Łęczyca Hurtap
6 317 0 Stan Jarek Warszawa
6 304 0 Strawa Beata LUBLIN
6 312 0 Stręciwilk Adam DZWOLA BIKE CLUB Janów Lubelski
6 294 0 Struczewski Tomasz OLSZTYN
6 310 0 Szabat Michał Janów Lubelski
6 285 0 Szafrański Marek Bydgoszcz
6 277 0 Szawurski Marcin Warszawa
6 322 0 Szczypkowska Sylwia
6 309 0 Szepietowski Radosław Ełk
6 304 0 Szubski Artur Mogielnica SST Lubcza
6 304 0 Świacka Sylwia Otwock
6 311 0 Świątek Jaromir Olsztyn
6 314 0 Świderski Daniel Biskupiec
6 319 0 Turek Ireneusz Ełk MTB TEAM EŁK
6 313 0 Tyrka Janusz Olsztyn
6 309 0 Urbańska Sabina Łódź
6 301 0 Urbański Maciej Warszawa
6 316 0 Urbański Zbyszek Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
6 309 0 Voinarovskyi Artem ŁAZY
6 321 0 Vylegzhanin Ivan Warszawa
6 282 0 Walczyna Krystian Sokolniki
6 283 0 Walo Józef Jerzy Ciechanów
6 281 0 Witanowski Łukasz Ełk Luźna Guma Racing Team
6 282 0 Wojtkowski-Paczóski Jan Wańtuchy
6 285 0 Wroczyński Paweł Warszawa Bar Janusz MTB Team
6 322 0 Wrona Milena Jabłonna
6 320 0 Wróbel Krzysztof Józefów
6 290 0 Wrzosek Katarzyna NOWE MIASTO LUBAWSKIE
6 309 0 Wrzosek Krzysztof Nowe Miasto
6 303 0 Wysocki Marcin Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM
6 315 0 Zacharczuk Katarzyna Warszawa Alumex MTB Team
6 306 0 Zdanowski Bartosz Żyrardów
6 284 0 Zielony Ewa Warszawa
6 321 0 Zienkiewicz Jan Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM
6 308 0 Ziorkiewicz Blazej WARSZAWA
6 307 0 Ziółkowski Michał Łódź Dell Team
6 305 0 Ziółkowski Mikołaj Łódź Dell Team
6 318 0 Żmuda Hubert Maków Mazowiecki
6 305 0 Żuchowski Maciej Adamowizna Żuchowscy
6 305 0 Żuchowski Stefan Adamowizna Żuchowscy
Partnerzy